Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Müşteri Görüşleri

- 28 Ağustos 2021, 14:46

Baran

Çorbalar tek kelime ile harika ötesi özellikle serpme kahvaltı çok güzel bir şekilde sunuluyor sunum Profosyenel bir çalışma yapılıyor özellikle ustaları narin hanımın ellerine sağlık tavsiye edeceğim tek yer Gülnar çorba dünyası
- 09 Temmuz 2021, 11:37

Halid Işık

Harika bir tesis. Avrupa kalitesinde, servis çok profesyonel bir şekilde. İsteklerinizi gözünüzden okunuyor. Çalışanlara özel teşekkür Ediyorum.Çadırda Yemek yemenizi şiddetle tavsiye ederim. Mescit zaten 5 yıldızlı Hotel konforunda. Diğer projeleri sabırsızlıklan bekliyorum.
Türkyılmaz - 09 Temmuz 2021, 02:29

Feride

Tek kelime ile harika..
Feryadi - 09 Temmuz 2021, 02:28

Tarık

Akıllara zarar istasyon. Türkiyede bu genişlikte bir istasyon ilk defa gördük. Ferah ve tamamen tertemiz diyebilirim. Aile için birebir. Gönül rahatlığı ile dinlenebilirsiniz. üstelik sıcak kahve harikaydı.
ÖĞRETİM GÖREVLİSİ - 08 Temmuz 2021, 18:13

Tayfun İSKENDER

Tesisinizdeki Cami çok güzel olmuş. Eğer dediğiniz gibi Sakarya nehrinin yanında kendin pişir kendin ye tarzı dinlenme alanları yaparsanız güzel olur ama lütfen nehri o hali ile değil ıslah ederek hizmete sokun. Bence daha güzel olacaktır. Emeği geçenlerin eline sağlık. Gayet güzel bir yer. Tamamen bitince çok daha güzel olacağından şüphem yok.

5 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Siz de Yorum Bırakın

Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürün. İnş. Turz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız