Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Opet

OPET

Gülnar Tesisleri ve Akaryakıt hizmeti olarak 2020 yılında sektöründe öncü olan Opet Petrolcülük A.Ş. bünyesine katıldık.

Bu hizmet sektöründe öncelik ticari amaçlı olmayıp siz değerli müşterilerimize daha seviyeli ve daha kaliteli hizmet sunmak için kendimizden pay biçerek bu işe girişmeye karar verdik. Bu zor günlerdeki pandemi (Covid-19) sürecinde sizlere hijyenik ortam, güler yüz, kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duyarız.

Siz değerli müşterilerimizi uzun yolculuk esnasında daha konforlu bir ‘’Mola’’ nasıl yapabiliriz bunları araştırdık ve bu işin en iyileri ile çalışmanın doğru olduğuna yönetimimiz tarafından karar verildi.

Şirketimiz, öncelikli olarak Ankara, Eskişehir, Afyon, Antalya, Alanya, İzmir, Samsun, Rize, Trabzon güzergahları birleştiren anayol üzerindedir. Uzun yolculukta en önemli olan sağlığımızı riske atmayacak ve daha güvenli bir şekilde yolcularımızın seyahat performansını ve seyrini arttırmak için istasyonumuzda ihtiyacınız olan alışverişi, yeme içme yerleri, otel konaklama, ibadethane ve yöresel çadırımız ile beraber yazın aileniz ile keyfinizi çıkartacağınızı düşündüğümüz süs havuzu vb. gibi hizmetleri sizlere sunmaya karar verdik.

Siz değerli müşterilerimiz, Gülnar Petrol olarak yönetim ve diğer çalışan arkadaşlarımız ile istasyonumuza uğramanızı bekleriz..

GÜLNAR PETROL

Gülnar Nakliyat Otomotiv Petrol Ürün. İnş. Turz. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız